Pravidelné programy

Prohlédněte si nadcházející akce

05. 09. 2022

9:00 - 12:00

Pro Vaše děti otevíráme podzimní adaptační kurz.
Děti se seznámí s novým prostředím, zjistí, jaké to je pravidelně potkávat školkové kamarády, naučí se spoustu nových říkadela a z každého setkání odejdou s vlastnoručně vytvořeným výrobkem.
Školička podpoří důvěru vašich dětí v sebe sama a jejich dobrý pocit a radost z toho, že dokážou spoustu věcí zvládat samostatně.

24. 05. 2022

9:00 - 11:00

Pravidelný úterní program pro rodiče s dětmi plný píšniček, říkánek. tvoření a  pohybu. Přivítá Vás naše lektorka Katka.

27. 05. 2022

9:00 - 11:00

Pro všechny děti ve věku 3 - 6 let s podezřením na poruchu autistického spektra, vývojovou dysfázii, nebo ADHD, ale i pro děti úzkostné, nejisté v sociální oblasti, s těžkostmi v komunikaci nebo v adaptací na větší kolektiv.
Budeme si spolu hrát, tvořit, učit se novým věcem a zažívat úspěch v přijímajícím prostředí plném pochopení a empatie. Budeme pracovat na rozvoji hry, sociálních dovednostech a adaptaci v kolektivu.

26. 05. 2022

9:00 - 11:00

Milé maminky, máte malé děti a rády byste si povykládaly s ostatními maminkami? Každá z nás se někdy ráda podělí o radosti i starosti mateřství a nebo si jen tak poklábosí:-). Přijďte se svými dětmi každý čtvrtek do RC Olivy. Současně Vám v tento ten pravidelně nabízíme možnost vyzkoušení naší Montessori herničky. Zaměřujeme se zde na podporu dítěte při rozvíjení jeho poznatků a dovedností. Schémata herničky pravidelně obměňujeme, máte zde jedinečnou možnost seznámit se s některými Montessori aktivitami a třeba se v nich inspirovat a nabídnout je pak dětem i v domácím prostředí.  Postará se o Vás vždy usměvavá a zkušená lektorka a koordinátorka centra Leona.

Prosíme, při platbě převodem na učet zadejte do zprávy pro příjemce "Monte".