Pravidelné programy

Prohlédněte si nadcházející akce

27. 09. 2022

15:00 - 16:00

Hravé cvičení s prvky dětské jógy, relaxace a nácvik správného dýchání a správného držení těla. Cvičení pro radost z pohybu.

Jóga má příznivé účinky na tělo i mysl. Také pro děti je důležité se na chvíli zklidnit, uvolnit, zamyslet se nad sebou a nad svým tělem. Dlouhodobé a pravidelné cvičení jógy rozvíjí pozitivní myšlení,
ovlivňuje náladu a kvalitu spánku.

29. 09. 2022

9:00 - 11:00

Milé maminky, máte malé děti a rády byste si povykládaly s ostatními maminkami? Každá z nás se někdy ráda podělí o radosti i starosti mateřství a nebo si jen tak poklábosí:-). Přijďte se svými dětmi každý čtvrtek do RC Olivy. Současně Vám v tento ten pravidelně nabízíme možnost vyzkoušení naší Montessori herničky. Zaměřujeme se zde na podporu dítěte při rozvíjení jeho poznatků a dovedností. Schémata herničky pravidelně obměňujeme, máte zde jedinečnou možnost seznámit se s některými Montessori aktivitami a třeba se v nich inspirovat a nabídnout je pak dětem i v domácím prostředí.  Postará se o Vás vždy usměvavá a zkušená lektorka a koordinátorka centra Leona.

Prosíme, při platbě převodem na učet zadejte do zprávy pro příjemce "Monte".

30. 09. 2022

9:00 - 11:30

Klubík je určen pro všechny výjimečné dětičky s určitou nejistotou v sociální oblasti, v komunikaci nebo v adaptaci na kolektiv, děti s vývojovými poruchami a děti trpící úzkostmi. Společnou hrou i různými aktivitami programu je budou provázet naše asistentky, které jim budou oporou, aby děti lépe porozuměly světu kolem sebe a získaly tak větší jistotu. Maximální kapacita je 6 dětí.