Pravidelné programy

Prohlédněte si nadcházející akce

01. 06. 2023

9:00 - 11:00

Milé maminky, máte malé děti a rády byste si povykládaly s ostatními maminkami? Každá z nás se někdy ráda podělí o radosti i starosti mateřství a nebo si jen tak poklábosí:-). Přijďte se svými dětmi každý čtvrtek do RC Olivy. Současně Vám v tento ten pravidelně nabízíme možnost vyzkoušení naší Montessori herničky. Zaměřujeme se zde na podporu dítěte při rozvíjení jeho poznatků a dovedností. Schémata herničky pravidelně obměňujeme, máte zde jedinečnou možnost seznámit se s některými Montessori aktivitami a třeba se v nich inspirovat a nabídnout je pak dětem i v domácím prostředí.  Postará se o Vás vždy usměvavá a zkušená lektorka a koordinátorka centra Leona.

Prosíme, při platbě převodem na učet zadejte do zprávy pro příjemce "Monte".

V případě, že nedostanete potvrzující email ze systému, kontaktujte, prosím:

+420 608 383 920
 leona.kolackova@olivy-os.cz

02. 06. 2023

9:00 - 11:30

Pro všechny děti ve věku od tří do šesti let se specifickými projevy v oblasti komunikace, sociálních dovedností nebo adaptace na kolektiv. Pro děti s výraznými úzkostnými projevy, fixací na rituály či se silnými fixacemi na jedno vybrané téma, oblast či zájem.

Společně si hrajeme, tvoříme, učíme se novým věcem a zažíváme úspěch a radost v přijímajícím prostředí. Pracujeme na rozvoji hry, sociálních dovednostech a adaptaci v kolektivu. Děti aktivitami
provází asistenti, poskytují podporu, motivují. Nikdo nezůstává sám. Rodičům i dětem je v případě zájmu zdarma poskytována odborná terapeutická podpora v centru, nebo i v instituci,  kterou dítě navštěvuje.

V případě, že po přihlášení nedostanete potvrzující email ze systému, kontaktujte, prosím:

alena.kohoutova@olivy-os.cz

tel: 774 491 926

06. 06. 2023

9:00 - 11:00

Pravidelný úterní program pro rodiče s dětmi plný písniček, říkánek, tvoření a pohybu. Přivítá Vás a těší se naše lektorka Denisa Pustowková.Pro Vaše dotazy E-mail: denisa.pustowkova@olivy-os.cz.