Líbí se Vám, co děláme?

Můžete nás podpořit!

Rodinné centrum Olivy nabízí přívětivé prostředí pro rodiny s dětmi, pomáhá, vzdělává, poradí, pečuje i baví...Jsme nezisková organizace a provoz centra je financován z dotací, projektů a darů. Pokud se Vám naše práce líbí, můžete a chcete nás podpořit, budeme velmi rádi. Možností je celá řada:

Finanční dar

Finančně nás můžete podpořit na účet veřejné sbírky Rodinného centra Olivy: 2901067594/2010 Fio Banka. O každém Vašem daru Vám rádi vystavíme potvrzení a Vaše jméno nebo logo zveřejníme na webových stránkách. Finanční prostředky budou využity na provoz centra nebo na jeho dílčí projekty. Dlouhodobě nemáme zcela pokryto fungování Modrého klubu - aktivit pro děti s poruchami autistického spektra a jejich rodiny.

Věcné dary

V současné době bychom velmi uvítali jeden notebook pro naše zaměstnance.

GIVT.cz

Nakupte na svém oblíbeném eshopu, nezaplatíte nic navíc a současně nás podpoříte, protože část z Vaší útraty dostane naše organizace. Jak na to?
Je to velmi jednoduché:
1. Jděte na https://givt.cz/rodinne-centrum-olivy
2. Vyberte e-shop a nakupte, jak jste zvyklí.
3. Radujte se z nákupu i z naší podpory:-)

Staňte se naším dobrovolníkem

Hledáme dobrovolníky pro online / prezenční doučování pro žáky 1. stupně ZŠ. Naše země se pomalu vzpamatovává z pandemie a mnoho dětí má následkem dlouho trvající distanční výuky velké problémy se zvládáním učiva. Potřebují probrané dovysvětlit, procvičit, upevnit. Proto hledáme zejména studenty VŠ pedagogických oborů případně učitele v důchodu, kteří by trpělivě dětem se vším pomohli a usnadnili jim i jejich rodičům období, kdy se vracejí do školních lavic. Dále bychom uvítali šikovné asistenty pro děti s lehčími poruchami s PAS, které navštěvují Modrý klub a další související aktivity.

Pokud se nás rozhodnete podpořit a máte jakékoliv dotazy, obraťte se, prosím, na:
Hana Kroupová: hana.kroupova@olivy-os.cz, 777 963 362
Jana Petřivalská Vaculová: jana.petrivalska@olivy-os.cz, 739 707 509