Jednorázové programy

Prohlédněte si nadcházející akce

11. 07. 2022

8:30 - 15:30

Máte doma neposedné dítko ve věku 6-12 let plné energie a touhy po dobrodružství s kamarády? Není pro vás jednoduché jej umístit na běžný příměstský tábor kvůli jeho sociální nezralosti, problémy s pozorností, úzkostem, či těžkostem s adaptací ve větším kolektivu? Už nehledejte, máme pro něj příměstský tábor s programem plným her, zábavy, tvoření, pohybových aktivit a každodenních výletů. Najde u nás kamarády, pochopení, přijímající prostředí a skvělé asistenty - studenty UP, kteří jej budou programem po celý týden provázet.

27. 05. 2022

17:00 - 18:30

Milé ženy, mámy a nastávající maminky,

rádi bychom Vás seznámili  organizaci Úsměv mámy. Úsměv mámy, z.s. podporuje šťastné mateřství a ženy, kterým do života vstoupily psychické obtíže v těhotenství nebo v období po porodu. Ačkoliv se v zahraniční jedná o aktuální téma, v ČR je zatím spíše okrajové. Proto vznikl spolek Úsměv mámy, který se věnuje osvětovým aktivitám, organizuje svépomocné podpůrné skupiny v různých městech, propojuje ženy se zkušeností a snaží se vyjednávat o lepší systémové péči. Především se jedná o skupinu lidí, kteří pojí společný zájem zlepšit život maminkám, jež se právě trápí. Desítky šikovných žen (a k tomu pár mužů) s nadšením posouvají téma křehké mateřské psychiky mílovými kroky vpřed.

 

NA AKCI JE NUTNÉ REZERVOVAT SI MÍSTO V PŘIHLÁŠKOVÉM SYSTÉMU, AČKOLIV JE ZDARMA, OČEKÁVÁME VELKÝ ZÁJEM.

21. 05. 2022

8:30 - 12:30

Kromě představení základů češtiny, se zaměříme především na komunikaci. Účastníci si vyzkouší základní fráze ve spojení s konkrétními situacemi, které řeší v běžném životě (doprava, orientace ve městě, škola, nakupování, lékař,…). Získají také základní přehled, kde hledat možnosti sebevzdělávání v českém jazyce.

02. 06. 2022

17:00 - 19:00

Jsou děti roztomilé, šikovné, oblíbené, úspěšné…
A pak jsou děti, kterým se nedaří. Průšviháři, kteří
vynikají tak jedině v tom, jak něco pokazit,
nezvládnout, zapomenout… Rodičům takových
dětí se často zdá, že svoje průšvihy dělají schválně,
s cílem rodičům jen a jen přidělávat starosti.

Na semináři si povíme, jak takové dítě podpořit,
co na něm ocenit, na co se zaměřit.