Jednorázové programy

Prohlédněte si nadcházející akce

11. 07. 2022

8:30 - 15:30

Máte doma neposedné dítko ve věku 6-12 let plné energie a touhy po dobrodružství s kamarády? Není pro vás jednoduché jej umístit na běžný příměstský tábor kvůli jeho sociální nezralosti, problémy s pozorností, úzkostem, či těžkostem s adaptací ve větším kolektivu? Už nehledejte, máme pro něj příměstský tábor s programem plným her, zábavy, tvoření, pohybových aktivit a každodenních výletů. Najde u nás kamarády, pochopení, přijímající prostředí a skvělé asistenty - studenty UP, kteří jej budou programem po celý týden provázet.

10. 07. 2022

17:00 - 20:00

Beseda o výchově v respektu a úctě, o svobodném vzdělávání a o tom, jak naše vlastní dětství ovlivňuje naše rodičovství.

Zdeňka se s vámi podělí o zážitky i zkušenosti mámy jednoho dvacetiletého mladého muže, čtrnáctileté unschoolerky a tříleté svobodné bytosti. Budete si moci povídat i o jejích osmi letech ve Svobodě učení, o několika rocích práce s dětmi v kroužcích a ve školce, o sedmileté domškolácké střídavce, jednom pokusu o komunitní školu, o natáčení dokumentu o svobodném vzdělávání nebo třeba o tisících příběhů traumat z dětství, které s ní sdílejí její sledující na Instagramu a Facebooku.

V průběhu vyprávění budete moci klást dotazy a beseda se postupně zaměří na konkrétní témata, která přinesete vy sami, abyste mohli odejít přesně s tím, pro co jste si přišli.

Rezervace termínu je platná po jejím uhrazení. Děkujeme za pochopení.